Loading

O firmie

ROYAL MOROCCAN® to firma założona w 2009 roku. Wtedy właśnie dostrzegliśmy na rynku kosmetyków do włosów kilka niezaspokojonych potrzeb Klientów. Naszą odpowiedzią na nie było założenie Royal Moroccan. Ówczesna branża odznaczała się przede wszystkim brakiem oferty, łączącej w sobie najwyższą jakość proponowanych produktów i ich szeroki wybór. W związku z tym staramy się skupiać na potrzebach salonów fryzjerskich w dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się środowisku, jednocześnie utrzymując najwyższą na rynku jakość oferowanych preparatów. Naszą misją jest próba wyjścia naprzeciw spektrum potrzeb profesjonalnych fryzjerów oraz salonów. Salony nie muszą już sięgać po szampon jednej marki, a krem do stylizacji innej…
Nasz zespół od dawna pracuje nad stworzeniem wyjątkowych produktów, które gwarantują wyjątkowe rezultaty… Zdrowe, piękne włosy. Dzięki opiniom zwrotnym naszych Klientów oraz ze względu na unikalną kombinację naturalnych składników, takich jak olejek arganowy czy olej lniany, naszym specjalistom udało się stworzyć najlepsze produkty do pielęgnacji włosów, doceniane zarówno przez stylistów, jak i przez ich klientów.

Celem ROYAL MOROCCAN® jest tworzenie nowych, wyjątkowych dodatków do naszej głównej linii produktowej PIĘKNA TY.

Ochrona lasów i sprzeciw w stosunku do testowania kosmetyków na zwierzętach

Staramy się, jak możemy i dajemy z siebie wszystko, ale nie kosztem naszej planety. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach i nigdy nie będą. Na opakowaniach naszych produktów widnieje logo FSC (Zrównoważonej Gospodarki Leśnej), które świadczy o tym, że nasze preparaty pochodzą ze zrównoważonego wykorzystania zasobów leśnych.

royal_logo-redpasek_cienki2