Loading

PORADY

Profesjonalne ampułki – po rozpyleniu ampułki środek należy delikatnie wmasować w skórę głowy aż do uzyskania piany. Następnie należy przykryć włosy plastikowym czepkiem (aby utrzymać odpowiednią temperaturę) na pięć minut, po czym obficie spłukać wodą.
Serum – kilka kropli serum Royal Moroccan dodanych do barwnika farby do włosów nada fryzurze niepowtarzalny blask. Stosując kilka kropel serum na końcówki włosów, zapobiegniesz ich rozdwajaniu.
Maska odżywcza – stworzona, by zoptymalizować czas czekania na wchłonięcie się preparatu, wystarczy jedna minuta na skórze głowy, by osiągnąć wspaniały efekt – nie ma potrzeby trzymać maski dłużej, niż jest to konieczne.
Odżywka do włosów kręconych i żel do stylizacj – jeśli zmieszasz odżywkę do włosów kręconych Royal Moroccan i żel stylizujący Royal Moroccan, wymodelujesz włosy i wysuszysz je suszarką z dyfuzorem, uzyskasz efekt profesjonalnej stylizacji włosów, zapewniając im jednocześnie blask i zdrowy wygląd.
Szampon nawilżający – wolny od siarczanów szampon nawilżający – odbudowuje strukturę włosa po zabiegach kosmetycznych i po zastosowaniu na skórę głowy środków chemicznych (jak np. chemiczne prostowanie włosów) oraz zwyczajnych szamponów.
Jak znaleźć odpowiedni dla siebie produkt na bazie olejku organowego? Mamy świadomość, że każdy z nas jest inny, a nasze włosy różnie reagują na terapię olejkiem arganowym. Dlatego, aby uzyskać optymalny efekt, należy przede wszystkim poeksperymentować z ilością używanego preparatu. Pamiętaj, że istnieją różne typy włosów, a każdy z nich ma swoje potrzeby, nie tylko w zakresie rodzaju używanego produktu, ale także jego ilości.

royal_logo-redpasek_cienki2